ZBR104A RFoG ONU xPON

ZBR104A RFoG ONU xPON

Breve descrizione:


Dettaglio di u Produttu

Tags produttu

EATURES 

■ xPON Pass Through

■ Funzione AGC

■ Operazione in Modu Burst

■ Supporta DOCSIS 3.0 o 3.1

■ Indicatori LED per Power ON, Power Optional e Return Tx

■ Portu di prova -20dB

■ Adattatore di Alimentazione 12VDC

■ Seguita i standard SCTE 174

Applicazioni

■ Rete CATV, HFC

■ RF sopra Vetru

Description

U nodu otticu compattu PL10-4A hè a piattaforma ideale per aduprà in rete FTTH è FTTB, chì furnisce DOCSIS upstream è downstream, voce, video è serviziu di dati ad alta velocità nantu à l'applicazioni FTTX. una rete di cumunicazione RF Over Glass (RFoG). Funzione xPON attivata, PL10-4A hè pensatu per rete EPON / GPON per spende u serviziu CATV o rete RFoG per spende u serviziu di trasmissione EPON / GPON.

Specificazione

Percorsu in avanti

Parametru

Unità

Valore

Cundizione

Lunghezza d'onda ottica

nm

1540 ~ 1560

CWDM dispunibule

PON Passa a lunghezza d'onda

nm

1280 ~ 1500

PON Pass Perdita di Portu

dB

1

Isolamentu Otticu PON

dB

> 30

Monitorà a Tensione

V / mW

1

λ = 1550 nm

Potenza Input Otticu

dBm

-6 ~ + 2

Range AGC

* Range di frequenza

MHz

54 ~ 1002/1218

* 42 / 54,65 / 86,85 / 105MHz dispunibili

Piattà

dB

± 0,75

* Pendenza

dB

5 ± 1

3 ± 1 dispunibule

Perdita di Ritornu di Risultatu

dB

≥16

Perdita di Ritornu di Risultatu Otticu

dB

> 45

* Livellu di Risultatu

dBmV

18 ± 2

36 ± 2

1. (Pin = -1dBm, 4% OMI / ch, 79ch NTSC, Digital ch sopra 550MHz
à -6dB offset)

2. (Pin = -1dBm, 4% OMI / ch, 42ch CENELEC)

dBmV

78 ± 2

96 ± 2

* C / N

dB

51

* CTB

dB

≤-65

* CSO

dB

≤-60

Input di Rumore Equivalente

pA / Hz

<7

Ritornu Path

Parametru

Unità

Valore

Cundizione

Lunghezza d'onda

nm

1600 ~ 1620

CWDM dispunibule

Potenza di uscita ottica

mW

1 ~ 3

2mW (3dBm) tipicu

* Livellu Input RF

dBmV

20 ~ 40

Tipicu

dBmV

80 ~ 100

Piattà

dBm

± 0,75

Input Return Loss

dB

≥16

Perdita di Ritornu di Risultatu Otticu

dB

> 45

* U Laser Otticu accende u Livellu

dBmV

15

A dumanda di u Cliente dispunibule

dBmV

75

* U Laser Otticu spegne u Livellu

dBmV

-4

A dumanda di u Cliente dispunibule

dBmV

56

Laser Rise Time

ms

≤1.3

Laser Fall Time

ms

≤1.6

Altri

Parametru

Unità

Valore

Cundizione

Tensione

V / DC

12

Adattatore di alimentazione 100 ~ 230V

Cunsumu di Energia

W

<5,5 W

Incluso adattatore di alimentazione

Temperatura di Operazione

-20 ~ 55

Umidità 5 ~ 95%, senza cundensa

Connettore Otticu

/

SC / APC

A dumanda di u Cliente dispunibule

Connettore RF

/

F

Dimensioni

mm

172 * 103 * 41

Pesu

Kg

0.4

 

Contorni Disegnu

sd

Innò.

Description

1

Portu di Prughjettu di Potenza Ottica Input: per testà è verificà a putenza ottica in entrata: 1V / mW

2

Indicatore di Potenza Ottica di Ingressu: quandu a potenza di entrata hè in u intervallu, l'indicatore gira in verde

3

Indicatore Power ON / OFF

4

Ritorna Indicatore di Potenza di u Trasmettitore: Accendere hè in funzione.

5

Foru di Montaggio

6

Portu IN / OUT Otticu: Inserisce un cavu di signale otticu cun connettore SC / APC

7

Portu xPON: 1310 / 1490nm PON Passà à PON ONU

8

Portu di Pruvenza RF: Testu di livellu di uscita in avanti cù -20dB

9

Portu IN / RF OUT Power: L'alimentazione DC hè alimentata sia da u portu Power sia da u portu RF

10

Portu IN Power: + 12 ~ 15V DC input

11

Messa à terra

Adattatore di Potenza Esternu

ht (2) ht (1) * Auropa, Stati Uniti, Britannichi è altri cordi di putenza standard sò dispunibili Alimentazione di commutazione è Alimentazione lineare sò dispunibili

Ordine di l'infurmazioni

ZBR10

-XX

Fwd.Livellu di Risultatu

-XX

Tipu Laser

 è Potenza

-XX

Connettore Otticu

-XX

LD Wdurata

-XX

Banda Spaccatu

-XX

Adattatore di Potenza

-XX

1

In avanti solu, Nisun AGC, Nisun Caminu di Ritornu

78

78dBμV

D1

DFB 1mW

SA

SC / APC

31

1310nm

34

30/47

00

Nisunu

1A

Solu Avanti, AGC, Nisun Caminu di Ritornu

80

80dBμV

D2

DFB 2mW

SU

SC / UPC

47

1470nm

45

42/54

01

America di u Nordu

2

I / O doppia fibra, Nè AGC, modalità burst

85

85dBμV

D3

DFB 3mW

FA

FC / APC

49

1490nm

57

55/70

02

Europa

2A

I / O doppia fibra, AGC, modalità burst

95

95dBμV

I1

DFB Isolatu 1mW

FU

FC / UPC

51

1510nm

68

65/85

03

Cina

3

I / O fibra unica, No AGC, modalità burst

I2

DFB Isolatu 2mW

53

1530 nm

81

85/105

04

Israele

3A

I / O fibra unica, AGC, modalità burst

I3

DFB Isolatu 3mW

55

1550nm

88

85/108

05

Giappone

4

Una I / O in fibra, una seconda fibra per u portu xPON, NESSUN AGC, modu burst

57

1570nm

06

Regnu Unitu

4A

Una I / O in fibra, una seconda fibra per u portu xPON, AGC, modu burst

59

1590nm

61

1610nm


  • Precedente:
  • Next:

  • Scrivi quì u to missaghju è mandatelu