Modulu Transceiver SFP

  • 10Gb/s 40KM SFP+ Optical Transceivers OPS551X3CDL40

    10Gb / s 40KM SFP + Ricetrasmettitori Ottici OPS551X3CDL40

    I ricetrasmettitori OPS551X83CDL40 10G SFP + sò cuncepiti per 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW per 802.3ae, è pò supportà a velocità di dati da 1.25Gb / s a ​​11.1Gb / s. I diagnostichi digitali sò dispunibili via l'interfaccia I2C cum'è specificatu in SFP + MSA . Caratteristiche 1. Interfaccia ottica seriale 10Gb / s conforme à 802.3ae 10GBASE-ER / EW 2. Interfaccia elettrica conforme à SFF-8431specifications per 8.5 è 10 Gigabit modulu pluggable di fattore di forma chjucu "SFP +" 3. 2-w ...
  • 10Gb/s 1310nm Datacom SFP+ Optical Transceivers OPSP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm Datacom SFP + Ricetrasmettitori Ottici OPSP311X3CDL10

    I ricetrasmettitori ottici OPSP311X3CDL10 sò cuncepiti per interfacce ottiche seriali 10Gb / s per cumunicazioni di dati cù fibra single mode (SMF). U transceiver pò supportà 9.953- 11.1Gb / s. I disegni di ricetrasmittenti sò ottimizzati per prestazioni elevate è efficaci per furnisce à i clienti e migliori soluzioni per datacom. Features 1. Hot pluggable 2. 10Gb / s interfaccia ottica seriale 3. Finu à una distanza di 10km 4. Cumpatibile cù SFP + MSA 5. Pacchettu SFP MSA cun connettore LC duplex 6. Mo Diagnosticu Digitale ...
  • 10Gb/s Short-Wavelength Pluggable SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    Ricetrasmettitore SFP plug-in a lunghezza d'onda corta 10Gb / s OPSP851X3CDLM

    I ricetrasmettitori ottici OPSP311X3CDL10 sò cuncepiti per interfacce ottiche seriali 10Gb / s per cumunicazioni di dati cù fibra single mode (SMF). U transceiver pò supportà 9.953- 11.1Gb / s. I disegni di ricetrasmittenti sò ottimizzati per prestazioni elevate è efficaci per furnisce à i clienti e migliori soluzioni per datacom. Caratteristiche ● Connettibile à caldu ● Interfaccia ottica seriale 10Gb / s ● Finu à 10km di distanza ● Cumpatibile cù SFP + MSA ● Pacchettu SFP MSA cun connettore LC duplex ● Monitor Diagnosticu Digitale ...
  • 10Gb/s 80KM SFP+ Optical Transceivers OPSP551X3CDL80

    10Gb / s 80KM SFP + Ricetrasmettitori Ottici OPSP551X3CDL80

    I transceiver OPSP551X3CDL80 10G SFP + sò cuncepiti per 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW per 802.3ae, è pò supportà a velocità di dati da 1.25Gb / s a ​​11.1Gb / s. I diagnostichi digitali sò dispunibili via l'interfaccia I2C cum'è specificatu in SFP + MSA . Caratteristiche ● Interfaccia ottica seriale 10Gb / s conforme à 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW ● Interfaccia elettrica conforme à SFF-8431specifications per 8.5 è 10 Gigabit modulu pluggable di fattore di forma chjucu "SFP +" ● 2 fili ...
  • 10Gb/s SFP+ BIDI Optical Transceivers OPSB321X3CDL10

    Ricetrasmettitori Ottici SFP + BIDI da 10 GB / s OPSB321X3CDL10

    I ricetrasmettitori ottici OPSPB321X3CDL10 sò cuncepiti per interfacce ottiche seriali 10Gb / s per cumunicazioni di dati cù fibra single mode (SMF). U transceiver pò supportà 9.953- 11.1Gb / s. I disegni di ricetrasmittenti sò ottimizzati per prestazioni elevate è efficaci per furnisce à i clienti e migliori soluzioni per datacom. Caratteristiche ● Connettibile à caldu ● Interfaccia ottica seriale 10Gb / s ● Finu à 80km di distanza ● Cumpatibile cù SFP MSA ● Pacchettu SFP MSA cun connettore LC duplex ● Monitariu Diagnosticu Digitale ...
  • 10Gb/s SFP+ Bidi Optical Transceivers OPSPB231X3CDL10

    10Gb / s SFP + Ricetrasmettitori Ottici Bidi OPSPB231X3CDL10

    I ricetrasmettitori ottici OPSPB321X3CDL10 sò cuncepiti per interfacce ottiche seriali 10Gb / s per cumunicazioni di dati cù fibra single mode (SMF). U transceiver pò supportà 9.953- 11.1Gb / s. I disegni di ricetrasmittenti sò ottimizzati per prestazioni elevate è efficaci per furnisce à i clienti e migliori soluzioni per datacom. Caratteristiche ● Connettibile à caldu ● Interfaccia ottica seriale 10Gb / s ● Finu à 80km di distanza ● Cumpatibile cù SFP MSA ● Pacchettu SFP MSA cun connettore LC duplex ● Monitariu Diagnosticu Digitale ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL40

    Ricetrasmettitori ottici XFP à tassi multipli 10Gb / s 1550nm OPXP551X3CDL40

    I ricetrasmettitori XFP OPXP551X3CDL40 10G 1550nm sò pensati per 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW per 802.3ae è 10G SONET OC-192 / SDH STM-64, è pò supportà a velocità di dati da 9.953Gb / s a ​​11.1Gb / s. Diagnostichi digitali sò dispunibili via l'interfaccia I2C cum'è specificatu in u XFP MSA. I disegni di ricetrasmittenti sò ottimizzati per elevate prestazioni è efficaci in termini di costi per furnisce à i clienti e migliori soluzioni per l'applicazioni datacom è telecom. Caratteristiche ● Pluggable caldu ● Supportu da 9,95Gb / s à 11,1Gb / s bit rate ● Bel ...
  • 10Gb/s 1310nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm Transceiver Ottici Multi-rate XFP OPXP311X3CDL10

    I ricetrasmettitori XFP OPXP311X3CDL10 10G 1310nm sò pensati per 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW per 802.3ae è 10G SOI OC-192 / SDH STM-64, è pò supportà a velocità di dati da 9.953Gb / s a ​​11.1Gb / s. Digitale diagnostichi sò dispunibili via l'interfaccia I2C cum'è specificatu in u XFP MSA. I disegni di ricetrasmittenti sò ottimizzati per elevate prestazioni è efficaci in termini di costi per furnisce à i clienti e migliori soluzioni per l'applicazioni datacom è telecom. Caratteristiche ● Pluggable caldu ● Supportu da 9,95Gb / s à 11,1Gb / s bit rate ● Sottu ...
  • 10Gb/s 850nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP851X3CDLM

    Ricetrasmettitori ottici XFP à tassi multipli 10Gb / s 850nm OPXP851X3CDLM

    I ricetrasmettitori XFP OPXP851X3CDLM 10G 850nm sò progettati per 10G Ethernet 10G BASE-SR / SW per 802.3ae, è pò supportà a velocità di dati da 9.953Gb / s a ​​11.1Gb / s. Diagnostichi digitali sò dispunibili via l'interfaccia I2C cum'è specificatu in XFP MSA.I disegni di ricetrasmittenti sò ottimizzati per elevate prestazioni è efficaci per furnisce à i clienti e migliori soluzioni per l'applicazioni di datacom è telecom. Caratteristiche ● Pluggable caldu ● Supportu da 9,95Gb / s à 11,1Gb / s bit rate ● Sottu à u cunsumu d'energia 2,5W ● XFP MSA ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL80

    Ricetrasmettitori ottici XFP à tassi multipli 10Gb / s 1550nm OPXP551X3CDL80

    I ricetrasmettitori XFP OPXP551X3CDL80 10G 1550nm sò pensati per 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW per 802.3ae è 10G SONET OC-192 / SDH STM-64, è pò supportà a velocità di dati da 9.953Gb / s a ​​11.1Gb / s. Digitale diagnostichi sò dispunibili via l'interfaccia I2C cum'è specificatu in u XFP MSA. I disegni di ricetrasmittenti sò ottimizzati per elevate prestazioni è efficaci in termini di costi per furnisce à i clienti e migliori soluzioni per l'applicazioni datacom è telecom. Caratteristiche ● Pluggable caldu ● Supportu da 9,95Gb / s à 11,1Gb / s bit rate ● Esse ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB321X3CDL10

    Ricetrasmettitori ottici XFP multi-tassi Bidi 10Gb / s OPXPB321X3CDL10

    I ricetrasmettitori OPXPB321X3CDL10 10G XFP BIDI sò progettati per 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW per 802.3ae è 10G SOI OC-192 / SDH STM-64, è pò supportà a velocità di dati da 9.953Gb / s a ​​11.1Gb / s. Diagnostichi digitali sò dispunibili via l'interfaccia I2C cum'è specificatu in u XFP MSA. I disegni di ricetrasmittenti sò ottimizzati per elevate prestazioni è efficaci in termini di costi per furnisce à i clienti e migliori soluzioni per l'applicazioni datacom è telecom. Caratteristiche ● Pluggable caldu ● Supportu da 9,95Gb / s à 11,1Gb / s bit rate ● Sottu ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB231X3CDL10

    Ricetrasmettitori ottici XFP multi-tassi Bidi 10Gb / s OPXPB231X3CDL10

    I ricetrasmettitori OPXPB231X3CDL10 10G XFP BIDI sò progettati per 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW per 802.3ae è 10G SOI OC-192 / SDH STM-64, è pò supportà a velocità di dati da 9.953Gb / s a ​​11.1Gb / s. Digitale diagnostichi sò dispunibili via l'interfaccia I2C cum'è specificatu in u XFP MSA. I disegni di ricetrasmittenti sò ottimizzati per elevate prestazioni è efficaci in termini di costi per furnisce à i clienti e migliori soluzioni per l'applicazioni datacom è telecom. Caratteristiche ● Pluggable caldu ● Supportu da 9,95Gb / s à 11,1Gb / s bit rate ● Sottu ...