Trasmissione SAT-IF CATV

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    CatV & Pillar otticu Receiver

    Caratteristiche 1.Cun rilevatore otticu di alta sensibilità. 2.It hè una incarnazione di high-tech in CATV è fibre satellitari L-banda chì lea i prudutti 3.It pò esse ricevutu in una fibre òttica cù 47 ~ 2600MHz satellitu è ​​CATV signali digitale è analogicu. 4.Installazione simplice; Hè cunvenutu per l'utente da installà. 5.Putenza di ingressu da + 0 ~ -13dBm. 6. Hà una bona capacità di resistenza à interferenze elettromagnetiche. 7. Prestazioni elevate ma prezzu bassu. Diagramma Parametri di travagliu Otticu ...
  • Micro CATV & SAT-IF Optical Transmitter  ZST Series

    Trasmettitore Otticu Micro CATV & SAT-IF Serie ZST

    Descrizzione Mini trasmettitori ottici satellitari serie ZST ponu esse divisi in ZST1310M (1310nm) è ZST1550M (1550nm) secondu a differenza di lunghezza d'onda, a potenza ottica di uscita hè 0-10dBm facoltativa. Caratteristiche 1. Cuncepitu per e rete FTTH. 2. Alta linearità, Adatta per l'applicazione CATV & SAT-IF. 3.Excellent linearità è flatness. 4. Perdita di ritornu à alta fibra di modu singulu 5.Utilizazione di dispositivi attivi di amplificatore GaAs. 6.Tecnulugia à bassu rumore. 7. Dimensione più chjuca è installazione più faciule. 8.RED-LED f ...
  • CATV & Satellite Optical Transmitter (ZST9526)

    CATV è Trasmettitore Otticu Satellitariu (ZST9526)

    Prudutti di Produzione U Trasmettitore Otticu Satellitariu ZST9526 adotta un laser DFB farfalla ad alta linearità chì hè modulatu direttamente per trasmette 47-862MHz è 950 ~ 2600MHz signale in una sola fibra. Pò sceglie a lunghezza d'onda standard ITU per u sistema DWDM per allargà è aghjurnà e rete. Pò esse amplificatu da EDFA è EYDFA per un enorme sistema FTTH. Pò esse Compatibile cù qualsiasi tecnulugia FTTx PON per realizà a cumminazione di CATV, DVB-S, Internet è FTTH. ZST9526 Trasmettitore Otticu Satellitariu un ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    CATV & Satellite Receiver Optical Receiver Build-in WDM

    Caratteristiche 1.Cun rilevatore otticu di alta sensibilità. 2.It hè un incarnazione di high-tech in CATV è fibre satellitari L-banda chì lea i prudutti 3.It pò esse ricevutu in una fibre òttica cù 47 ~ 2600MHz satellitu è ​​CATV signali digitale è analogicu. 4.Installazione simplice; Hè cunvenutu per l'utente da installà. 5.Putenza di ingressu da + 0 ~ -13dBm. 6. Hà una bona capacità di resistenza à interferenze elettromagnetiche. 7. Prestazioni elevate ma prezzu bassu. Diagramma Parametri Optical Working Wa ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Receiver Otticu Satellite ZSR2600M

    Caratteristiche (1) Adotta un rilevatore otticu di alta sensibilità cum'è cumpunente chjave, -8dBm chì riceve sensibilità (2) Casing in alluminiu muntatu à parete. (3) Compatibile cù FTTx PON Tech (4) Bona dissipazione di calore (5) Per rete HFC cù parechji utilizatori (6) Compatibile cù FTTx PON Tech Parametru Tecnicu Articulu Indici Nota Min. ≥0.9 Range di potenza ottica di ricezione dB ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    ZSR2600MD Ricevatore otticu satellitare à banda L WDM integratu

    Riassuntu di u Produttu U ricevitore otticu satellitare à banda L ZSR2600MD hè u pruduttu presentatu chì avemu apposta cuncipitu per a Fibra FTTH / WDM à a struttura di rete Home. Cù una piccula cunchiglia, una struttura di circuitu internu compatta è ragionevuli è eccellenti indicatori di prestazione. Hè a prima scelta per a zona residenziale è a rete di fibra ottica per a casa. CWDM integratu, a lunghezza d'onda operativa RFTV hè 1550nm. Passa a lunghezza d'onda 1310 / 1490nm. Pò esse cunnessu cù EPON, GPON è ONU. Caratteristiche di Prestazione ■ Per ...