Patch Cord Fibra Ottica Multimode

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    Patch Cord Duplex ST à ST OM3

    · Risponde à EIA / TIA 604-2 cù ferrule in ceramica per rete di cablaggio à grande velocità. · U cavu stampatu aiuta à chiarisce è ricunnosce diversi cavi. · Zirconia Ceramica Ferrule Optimum IL è RL. · U cavu di fibra insensibile Bend mostra una grande prestazione nantu à a resistenza. · U pacchettu K = K offre una prutezzione massima nantu à i vostri articuli. Specificazione Connettore ST à ST Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Mode Fibra 50 / 125μm OM3 Culore di a Giacca Aqua Lucidatura UPC à UPC Materiale Giacca PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    Patch Cord Duplex da SC a SC OM4

    · Risponde à EIA / TIA 604-2 cù ferrule in ceramica per rete di cablaggio à grande velocità. · U cavu stampatu aiuta à chiarisce è ricunnosce diversi cavi. · Zirconia Ceramica Ferrule Optimum IL è RL. · U cavu di fibra insensibile Bend mostra una grande prestazione nantu à a resistenza. · U pacchettu K = K offre una prutezzione massima nantu à i vostri articuli. Specificazione Connettore SC à SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Modalità Fibra 50 / 125μm OM4 Colore di Giacca Aqua Lucidatura UPC à UPC Materiale Giacca PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO À LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    I cavi MPO à LC Breakout sò a vostra megliu scelta per e rete in fibra ad alta densità. Hè specificamente cuncepitu per ethernet veloce, canale di fibra, centru di dati è applicazioni gigabit ethernet. Stu cavu di cablaggio 12 Fibra hè adupratu per cunnessu (6) SFP + in un pannellu adattatore MPO è un troncu MPO. Specificazione Connettore A MPO Femmina (pinless) Connettore B LC UPC Duplex Fiber Mode OM3 50 / 125μm Lunghezza d'onda 850 / 1310nm 40 / 100G Distanza Ethernet 100m a 850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    Patch Cord MTP OM4

    U cavu in fibra ottica insensibile à curvatura multimode OM4 50 / 125μm hè menu attenuatu quandu hè piegatu o torcatu paragunatu cù i cavi in ​​fibra ottica tradiziunali è questu renderà l'installazione è a manutenzione di i cavi in ​​fibra ottica più efficienti. Pò ancu risparmià più spaziu per i vostri cablaggi ad alta densità in centri di dati, reti d'impresa, stanza di telecomunicazioni, splutazioni di servitori, reti di archiviazione in nuvola, è in ogni locu sò necessarii cavi di patch in fibra. Stu cavu in fibra ottica multimode 50/125 OM4 hè ideale per i co ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    Cavu Fanout MTP À LC 12 Fibre OM3

    1.0.35dB Ultra Low IL cù Connettori USCONEC, 0.15dB Ultra Low IL cù Connettori LC. A fibra 2.Corning o YOFC hè pensata per passà ISO, IEC, RoHS. ecc. norme. U cavu di fibra insensibile 3.Bend mostra una grande prestazione in resistenza. 4. K = U pacchettu di cartone furnisce una prutezzione massima per i vostri articuli. Specificazione Connettore A MTP Femminile elite Connettore B LC Fibra Mode 50 / 125μm OM3 Culore di a Giacca Aqua Polish Type PC à UPC Materiale di a Giacca OFNR, OFNP, LSZH Perdita d'inserzione ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    SC À SC OM1 Patch Cord Duplex

    · Risponde à EIA / TIA 604-2 cù ferrule in ceramica per rete di cablaggio à grande velocità. · U cavu stampatu aiuta à chiarisce è ricunnosce diversi cavi. · Zirconia Ceramica Ferrule Optimum IL è RL. · U cavu di fibra insensibile Bend mostra una grande prestazione nantu à a resistenza. · U pacchettu K = K offre una prutezzione massima nantu à i vostri articuli. Specifica Connettore SC à SC Giacca OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Modu Fibra 62.5 / 125μm Colore Giacca Aranciu Lucidatura UPC à UPC Materiale Giacca PVC (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    SC À SC OM2 Patch Cord Duplex

    Stu multimode in fibra ottica hè furnitu cù materiale di giacca ad alte prestazioni, chì hà una vita di serviziu più longa per l'usu. Inoltre, hè menu attenuazione quandu hè piegatu o torcatu paragunatu cù i cavi tradiziunali in fibra ottica, rendendu cusì l'installazione è a manutenzione di i cavi in ​​fibra ottica più efficienti. Ci hè trè tippi d'opzioni di materiale di giacca, cumpresu u PVC (OFNR), OFNP, LSZH, è a ghjente puderia avè una scelta megliu secondu u so bisognu. L'aspettu luminosu è aranciu pò ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    Patch Cord Duplex da SC a SC OM3

    · Risponde à EIA / TIA 604-2 cù ferrule in ceramica per rete di cablaggio à grande velocità. · U cavu stampatu aiuta à chiarisce è ricunnosce diversi cavi. · Zirconia Ceramica Ferrule Optimum IL è RL. · U cavu di fibra insensibile Bend mostra una grande prestazione nantu à a resistenza. · U pacchettu K = K offre una prutezzione massima nantu à i vostri articuli. Specifica Connettore SC à SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Modalità Fibra 50 / 125μm OM3 Culore di a Giacca Aqua Lucidatura UPC à UPC Materiale Giacca PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    Patch Cord Duplex LC à LC OM4

    · Risponde à EIA / TIA 604-2 cù ferrule in ceramica per rete di cablaggio à grande velocità. · U cavu stampatu aiuta à chiarisce è ricunnosce diversi cavi. · Zirconia Ceramica Ferrule Optimum IL è RL. · U cavu di fibra insensibile Bend mostra una grande prestazione nantu à a resistenza. · U pacchettu K = K offre una prutezzione massima nantu à i vostri articuli. Specificazione Connettore LC à LC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Mode Fibra 50 / 125μm OM4 Colore di a Giacca Aqua Lucidatura UPC à UPC Materiale Giacca PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    LC À LC OM3 Doppiu Patch Cord

    · Risponde à EIA / TIA 604-2 cù ferrule in ceramica per rete di cablaggio à grande velocità. · U cavu stampatu aiuta à chiarisce è ricunnosce diversi cavi. · Zirconia Ceramica Ferrule Optimum IL è RL. · U cavu di fibra insensibile Bend mostra una grande prestazione nantu à a resistenza. · U pacchettu K = K offre una prutezzione massima nantu à i vostri articuli. Specificazione Connettore LC toLC Giacca OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Modu Fibra 50 / 125μm OM3 Culore di a Giacca Aqua Lucidatura UPC à UPC Materiale Giacca PVC (OFNR), O ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    LC À LC OM2 Doppiu Patch Cord

    1. U pruduttu adopra pins ceramichi impurtati è importa cavi in ​​fibra ottica di alta qualità. 2. Intruduce tecnulugia di macinazione avanzata straniera è apparecchiature di macinazione per assicurà a deviazione di centramentu di a fibra, a concava di a fibra, a superficie di a fibra senza graffi è difetti, è i parametri di u raghju di curvatura di a faccia finale di ceramica scontranu standard. 3. A perdita d'inserzione hè chjuca, a perdita di ritornu hè grande, l'intercambiabilità hè bona, l'inserzione ripetuta è r ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    Patch Cord Duplex LC à LC OM1

    · Risponde à EIA / TIA 604-2 cù ferrule in ceramica per rete di cablaggio à grande velocità. · U cavu stampatu aiuta à chiarisce è ricunnosce diversi cavi. · Zirconia Ceramica Ferrule Optimum IL è RL. · U cavu di fibra insensibile Bend mostra una grande prestazione nantu à a resistenza. · U pacchettu K = K offre una prutezzione massima nantu à i vostri articuli. Specificazione Connettore LC à LC Giacca OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Modu Fibra 62.5 / 125μm Culore di a Giacca Aranciu Lucidatura UPC à UPC Materiale Giacca PVC (OFNR), ...