Accessori in fibra ottica

  • FC Fiber Optical Pigtail

    Pigtail in fibra ottica FC

    E trecce in fibra ottica furniscenu un modu veloce per fà dispositivi di cumunicazione in u campu. Sò cuncepiti, fabbricati è testati secondu u protocolu è e prestazioni dettate da e norme industriali, chì risponderanu à e vostre specifiche meccaniche è di prestazioni più stringenti. Caratteristica 1. U pruduttu adopra pins di ceramica impurtati è importa cavi in ​​fibra ottica di alta qualità. 2. Intruduce tecnulugia di macinazione avanzata straniera è attrezzature di macinazione per assicurà a deviazione di centramentu di u fibe ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    Treccia in fibra ottica LC

    E trecce in fibra ottica furniscenu un modu veloce per fà dispositivi di cumunicazione in u campu. Sò cuncepiti, fabbricati è testati secondu u protocolu è e prestazioni dettate da e norme industriali, chì risponderanu à e vostre specifiche meccaniche è di prestazioni più stringenti. Specificazione Connettore A Connettore LC B Modu di Fibra Unterminated 9 / 125μm Tipu di Fibra Simplex Polacca APC Diametru di Cavu 0.9mm Materiale di a Giacca Giacca in PVC Giallu Lunghezza d'onda 1310nm / 1550nm Durabilità> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    Pigtail in fibra ottica FC

    E trecce in fibra ottica furniscenu un modu veloce per fà dispositivi di cumunicazione in u campu. Sò cuncepiti, fabbricati è testati secondu u protocolu è e prestazioni dettate da e norme industriali, chì risponderanu à e vostre specifiche meccaniche è di prestazioni più stringenti. Specifiche Tipu di connettore FC Polaccu Tipu UPC / APC Modu Fibra OS2 9 / 125μm Lunghezza d'onda 1310 / 1550nm Conta Fibre Grado Fibra Simplex G.652.D / G.657.A1 Perdita d'inserzione ≤0.3dB Perdita di ritornu UPC≥50dB, APC≥60dB Atte ...
  • ST Single Mode Patch Cord

    Patch Cord ST Single Mode

    Stu Patch Cord Single Mode ST hè unu di i connettori di a serie MT. I ferrule di a serie utilizanu dui fori di guida cun un diametru nantu à a faccia finale di u ferrule è u pin di guida per una cunnessione precisa. Inoltre, pò esse trattatu per pruduce diverse forme di ponticelli. U cuncepimentu compattu di u connettore permette à u jumper di avè un gran numeru di core è una dimensione chjuca. D'altra parte, stu Patch Cord Single Mode ST pò esse ampiamente adupratu in ambienti di linea in fibra ottica integrata ad alta densità ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Modu Unicu À Patch Cord Fibra Multimode

    Stu modu unicu à u cordone di patch in fibra multimode hè specificamente pensatu per fà corde di patch da u dispositivu à u ligame di cablaggio in fibra ottica. Stu stratu protettivu più spessore hè generalmente adupratu per a cunnessione tra u transceiver otticu è a scatula terminale. Comparatu cù u cordone ordinariu nantu à u mercatu, u nostru modu unicu à u cordone di patch in fibra multimode hè dotatu di u vantaghju di una bona ripetibilità, di una bona prestazione inter-plug è di una bona stabilità à a temperatura. D'altronde, hè ancu reale ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    Patch Cord da SC a SC Single Mode

    Stu cavu patch patch SC à SC in modu unicu presenta dui fori di guida cun un diametru nantu à a faccia finale di u ferrule è u pin di guida per una cunnessione precisa. Hè veramente faciule per l'installazione è ùn ci hè micca bisognu speciale di mantenimentu. Inoltre, pò esse trattatu per pruduce varie forme di jumper MPO. Dotatu di prucessu avanzatu, u nostru cavu patch patch SC à SC pò esse ampiamente adupratu in ambienti di fibra ottica integrata à alta densità in u prucessu di cablaggio, assicurendu una operazione à grande velocità. O ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    Cordone Patch da SC a LC Single Mode

    Stu cavu patch SC à LC à modu unicu hè cunnessu à u sistema di trasmissione ottica, chì realizeghja a funzione di cumunicazione attraversu l'accoppiu otticu, è ùn ci hè nunda in u furmatu di codificazione di u signale. Rispuntendu à u cordone ordinariu nantu à u mercatu, u nostru cordu patch SC à LC à modu singulu hà i vantaghji di furnisce una trasmissione di dati à latenza ultra bassa è di sustene una tensione d'alimentazione ultra larga. Dotatu di una prutezzione di putenza eccellente è di commutazione automatica, supporta un ult ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    Patch Cord Fibra Ottica MTRJ à MTRJ

    Questu Patch Cord MTRJ à MTRJ hè dotatu di struttura protettiva, chì realizeghja a funzione per prevene i danni di l'ambiente circundante à a fibra ottica, cume l'acqua, u focu, scossa elettrica, ecc. U centru hè u core di vetru chì trasmette a luce. In una fibra multimode, u core hà un diametru, chì hè à pocu pressu equivalente à u spessore di un pelu umanu. U nucleu di fibra in modu unicu hà un diametru. L'esternu di u core hè circundatu da una busta di vetru chì hà un indice inferiore di ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    Patch Cord Fibra LC à LC Single Mode

    Questu cavu patch patch in fibra à modu singulu LC à LC pò esse una facilità ideale per a cunnessione di u quadru di distribuzione di fibre ottiche è di a presa d'informazione ottica à u switch, a cunnessione tra i switch, a cunnessione tra l'interruttore è l'urdinatore, è a cunnessione tra a presa d'informazione ottica è l'urdinatore. Dotatu di alte prestazioni, u nostru cavo di patch in fibra in modalità unica LC à LC pò esse applicatu à u sottosistema di gestione. A causa di a dimensione curretta è u pesu leggiu, ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    Patch Cord Fibra Optica LC Modalità Unica

    Questu Patch Cord Single Mode LC hè particularmente adattatu per ambienti di patch di alta densità. Rispuntendu à u cordu ordinariu nantu à u mercatu, stu cordu hè dotatu di connettore ultra-chjucu, chì risparmia di più u spaziu paragunatu à u jumper di cavu nurmale senza influenzà u pull. È a guaina di coda di u connettore in miniatura hè più corta chè a guaina di coda di u connettore LC convenzionale, chì risparmia più spaziu per a gestione di u cabinet. A causa di e alte prestazioni, u nostru Patch Cord Single Mode LC hà una più corta ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    Cavu Patch in Modu Unicu FC

    · Risponde à EIA / TIA 604-2 cù ferrule in ceramica per rete di cablaggio à grande velocità. · U cavu stampatu aiuta à chiarisce è ricunnosce diversi cavi. · Zirconia Ceramica Ferrule Optimum IL è RL. · U cavu di fibra insensibile Bend mostra una grande prestazione nantu à a resistenza. · U pacchettu K = K offre una prutezzione massima nantu à i vostri articuli. Specificazione Connettore FC à FC Jacket OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Modalità Fibra 9 / 125μm Culore di a Giacca Gialla Lucidatura APC à APC Materiale Giacca PVC (OFNR), OFN ...
  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    Patch Cord Duplex ST à ST OM3

    · Risponde à EIA / TIA 604-2 cù ferrule in ceramica per rete di cablaggio à grande velocità. · U cavu stampatu aiuta à chiarisce è ricunnosce diversi cavi. · Zirconia Ceramica Ferrule Optimum IL è RL. · U cavu di fibra insensibile Bend mostra una grande prestazione nantu à a resistenza. · U pacchettu K = K offre una prutezzione massima nantu à i vostri articuli. Specificazione Connettore ST à ST Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Mode Fibra 50 / 125μm OM3 Culore di a Giacca Aqua Lucidatura UPC à UPC Materiale Giacca PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
12345 Next> >> Pagina 1/5