Convertitore Media Ethernet

  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP Media Converter ZJ-GS03-PF

    1000Mbps Ethernet RJ45 in SFP Media Converter converte a fibra 100BASE-FX in media di rame 100Base-TX o viceversa. Fornite una soluzione faciule è economica per aghjurnà una rete basata in rame in fibra ottica per allargà a portata di u segnale. Distanza di trasmissione Media Converter finu à 120KM. Cuncepimentu Plug-and-Play, faciule da installà. Pò esse adupratu cum'è stand-alone, o muntatu in chassis di cunvertitore media 2U 14 slot cù alimentazione centralizzata. Caratteristiche • 1000Mbps Ethernet RJ45 à SFP Media Converter • Mezza o ...
  • 100Mbps SFP Media Converter  ZJ-1100SFP

    100Mbps SFP Media Converter ZJ-1100SFP

    100Mbps Ethernet RJ45 in SFP Media Converter converte a fibra 100BASE-FX in media di rame 100Base-TX o viceversa. Fornite una soluzione faciule è economica per aghjurnà una rete basata in rame in fibra ottica per allargà a portata di u segnale. Distanza di trasmissione Media Converter finu à 120KM. Cuncepimentu Plug-and-Play, faciule da installà. Pò esse adupratu cum'è stand-alone, o muntatu in chassis di cunvertitore media 2U 14 slot cù alimentazione centralizzata. Caratteristiche • 100Mbps Ethernet RJ45 à SFP Media Converter • Metà o ...
  • 100Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-3100AB

    Convertitore Media Fibra Unica 100Mbps ZJ-3100AB

    10 / 100M Fiber Media Converter converte a fibra 100BASE-FX in media di rame 100Base-TX o viceversa. Fornite una soluzione faciule è economica per aghjurnà una rete basata in rame in fibra ottica per allargà a portata di u segnale. Distanza di trasmissione Media Converter finu à 120KM. Cuncepimentu Plug-and-Play, faciule da installà. Pò esse adupratu cum'è stand-alone, o muntatu in chassis di cunvertitore media 2U 14 slot cù alimentazione centralizzata. Caratteristiche • 1 Portu 10 / 100M Convertitore Media, Modu Unicu Fibra Unica • Mità o pienu ...
  • 100Mbps Dual Fiber Media Converter  ZJ-1100S-25

    100Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-1100S-25

    10 / 100M Fiber Media Converter converte a fibra 100BASE-FX in media di rame 100Base-TX o viceversa. Fornite una soluzione faciule è economica per aghjurnà una rete basata in rame in fibra ottica per allargà a portata di u segnale. Distanza di trasmissione Media Converter finu à 120KM. Cuncepimentu Plug-and-Play, faciule da installà. Pò esse adupratu cum'è stand-alone, o muntatu in chassis di cunvertitore media 2U 14 slot cù alimentazione centralizzata. Caratteristiche • 1 Portu 10 / 100M Convertitore Media, Modalità Doppia Fibra Doppia • Mezza o piena ...
  • 2 Ports Ethernet to Fiber Media Converter ZJ-100102-25

    2 Porti Ethernet à Fiber Media Converter ZJ-100102-25

    10 / 100M Fiber Media Converter converte a fibra 100BASE-FX in media di rame 100Base-TX o viceversa. Fornite una soluzione faciule è economica per aghjurnà una rete basata in rame in fibra ottica per allargà a portata di u segnale. Distanza di trasmissione Media Converter finu à 120KM. Cuncepimentu Plug-and-Play, faciule da installà. Pò esse adupratu cum'è stand-alone, o muntatu in chassis di cunvertitore media 2U 14 slot cù alimentazione centralizzata. Specificazione • 10 / 100M 2 Port Ethernet à Fiber Media Converter • Metà o pienu d ...
  • 1000Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-GS03A/B

    Convertitore Media Fibra Unica 1000Mbps ZJ-GS03A / B

    10/100 / 1000M Fiber Media Converter converte a fibra 1000BASE-FX in media di rame 1000Base-TX o viceversa. Fornite una soluzione faciule è economica per aghjurnà una rete basata in rame in fibra ottica per allargà a portata di u segnale. Distanza di trasmissione Media Converter finu à 120KM. Cuncepimentu Plug-and-Play, faciule da installà. Pò esse adupratu cum'è stand-alone, o muntatu in chassis di cunvertitore media 2U 14 slot cù alimentazione centralizzata. Caratteristiche • 10/100 / 1000M Media Converter, Single Mode Single Fiber • Half o ...
  • 1000Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-GS-03

    1000Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-GS-03

    10/100 / 1000M Fiber Media Converter converte a fibra 1000BASE-FX in media di rame 1000Base-TX o viceversa. Fornite una soluzione faciule è economica per aghjurnà una rete basata in rame in fibra ottica per allargà a portata di u segnale. Distanza di trasmissione Media Converter finu à 120KM. Cuncepimentu Plug-and-Play, faciule da installà. Pò esse adupratu cum'è stand-alone, o muntatu in chassis di cunvertitore media 2U 14 slot cù alimentazione centralizzata. Caratteristiche • Convertitore Media 10/100 / 1000M, Modalità Doppia Fibra Unica • Mità o ...
  • 2U 16 Slots Rack Mount Chassis

    2U 16 Slots Rack Mount Chassis

    2U 16 Chassis Chassis pò accoglie una cumminazione di fino à 16 pezzi di moduli video è moduli video / dati. U cuncepimentu AC110 / 220V Switch Mode Power Supply (SMPS) hè impiegatu per rende u modulu di travaglià in modu indipendente pussibule senza interferenza da un spegnu di alimentazione è fallimentu di altri moduli in u chassis. Una alta affidabilità è stabilità di ogni modulu sò ottenute. Caratteristiche • Chassis 2U 16 Slots per Media Converter • Adopzione di Doppia Alimentazione, migliurà l'affidabilità di u ...
  • 2U 14 Slots Rack Mount Chassis

    2U 14 Slots Rack Mount Chassis

    U chassis 2U 14 Slots pò accoglie 14 insemi di 10 / 100M o 10/100 / 1000M convertitori di media stand-alone. U cuncepimentu AC110 / 220V Switch Mode Power Supply (SMPS) hè impiegatu per rende u modulu di travaglià in modu indipendente pussibule senza interferenza da un spegnu di alimentazione è fallimentu di altri moduli in u chassis. Una alta affidabilità è stabilità di ogni modulu sò ottenute. Caratteristiche • Chassis 2U 14 Slots per Media Converter • Adopzione di Doppia Alimentazione, migliurà l'affidabilità di u Rack • Sup ...